Get Adobe Flash player

Składka członkowska dla pielęgniarek i położnych wykonujących zawód w formie praktyki zawodowej lub wykonujących zawód wyłącznie poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które nie wykreśliły się z rejestru okręgowej izby w

2018 roku wynosi 35,55 zł

Składki członkowskie przekazuje się na konto Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych we Włocławku, na rachunek bankowy:

Bank Zachodni WBK O/Włocławek

Uprzejmie informujemy ,że w dniu 16 lutego 2018 o godz. 16:30 odbędzie się
posiedzenie Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych we Włocławku.

14 Lutego 2018

Pielęgniarki Cyfrowe - wyniki badań nad mobbingiem

7 Lutego 2018

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

w imieniu Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek i własnym, z okazji Europejskiego Dnia Pielęgniarki Operacyjnej, przyjmijcie życzenia zdrowia, pomyślności i wszystkiego co najlepsze.

Życzę nam wszystkim pracy w bezpiecznych warunkach, również organizacyjnych. Niech zespoły operacyjne, których jesteśmy częścią, będą pełne, niech przy każdej operacji będą zawsze dwie pielęgniarki operacyjne (położne operacyjne): instrumentująca i pomagająca. Niech nasi pracodawcy dojrzeją do myśli, by umożliwić nam pracę zgodną ze standardami pielęgniarskiej praktyki klinicznej w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego.

z wyrazami szacunku

Joanna Borzęcka
prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek

A oto kilka słów od Zarządu EORNA

Szanowne Koleżanki i Koledzy

W imieniu zarządu EORNA życzymy Wam szczęśliwego i pełnego inicjatywy Europejskiego Dnia Pielęgniarki Operacyjnej.

W roku 2018 hasłem tego dnia jest:

Profesjonalizm
Odpowiedzialność
Humanitarność

Celem Europejskiego Dnia Pielęgniarki Operacyjnej jest zachęcenie do refleksji i skupienia nie tylko nad jakością i wysokim poziomem świadczonej opieki, ale także w zakresie ludzkiego wymiaru naszego zawodu. Wszyscy wiemy, że pielęgniarstwo w okresie okołooperacyjnym jest przede wszystkim profesją związaną z zajmowaniem się innymi ludźmi. Promujemy opiekę dostosowaną indywidualnie do każdego pacjenta. szczęśliwego Dnia Pielęgniarki Operacyjnej dla każdego z osobna i wszystkich razem

Prezes EORNA   Wiceprezes EORNA
May Karam         Jana Wichsova

7 Lutego 2018

Szanowni Państwo!

GUS publikuje najnowsze dane nt. wysokości zarobków pielęgniarek

2 Lutego 2018

Ankieta dotycząca wypisywania recept

1 Lutego 2018

Monitoring mediów 1-02-2018

31 Stycznia 2018

Monitoring mediów 31-01-2018

30 Stycznia 2018

Szanowni Państwo!

Harmonogram posiedzeń Okręgowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych, Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz posiedzeń Prezydium Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych we Włocławku w roku 2018

30 Stycznia 2018

Ważne dla użytkowników platformy SMK

29 Stycznia 2018

Szanowni Państwo!

SPOTKANIE ROBOCZE PRZEDSTAWICIELI PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH Z MINISTREM ZDROWIA W SPRAWIE STRATEGII - 2018.01.26

18 Stycznia 2018

Sprawozdawczość statystyczna z zakresu ochrony zdrowia za rok 2017

Komunikat Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy Wydziału Zdrowia - Kujawsko-Pomorskiego Centrum Zdrowia Publicznego:

Ustawa z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz.U. z 2016 r. poz. 1068, ze zm.) oraz coroczny program badań statystycznych statystyki publicznej w części "zdrowie i ochrona zdrowia", nakładają na wszystkie podmioty wykonujące działalność leczniczą obowiązek statystyczny polegający na sporządzeniu i przekazaniu sprawozdań statystycznych na formularzach sprawozdawczych do badań statystycznych prowadzonych m.in. przez Ministra Zdrowia (sprawozdania o symbolu MZ). Obowiązek ten dotyczy również indywidualnych, indywidualnych specjalistycznych i grupowych praktyk pielęgniarek i położnych.

Zgodnie z informacją na stronie startowej Systemu Statystyki w Ochronie Zdrowia (SSOZ), sprawozdań typu MZ nie wypełniają praktyki zawodowe świadczące usługi wyłącznie w zakładzie podmiotu leczniczego. W takim przypadku prosimy o przekazanie na adres mkardasz@bydgoszcz.uw.gov.pl informacji o takiej formie działalności praktyki.

Jako podmiot koordynujący na terenie województwa kujawsko-pomorskiego wybrane badania statystyczne prowadzone przez Ministra Zdrowia przypominamy o obowiązku przekazania danych statystycznych za 2017 r. zgodnie z wzorami formularzy sprawozdawczych o symbolu MZ odpowiadających rodzajowi prowadzonej działalności. Szczegółowe informacje zawierające zakres podmiotowy, przedmiotowy, terminy i formy przekazania danych sprawozdawczych zawierają komunikaty umieszczone na stronach internetowych Wydziału Zdrowia: www.zdrowie.bydgoszcz.uw.gov.ploraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w Warszawie:
www.csioz.gov.pl

11 Stycznia 2018

Monitoring mediów 11-01-2018

Prof. Łukasz Szumowski nowym ministrem zdrowia
Newsletter Medexpress

Szanowni Państwo!

Uprzejmie prosimy aby wszelkie zgłoszenia problemów dotyczących kodów PIN, kłopotów z zalogowaniem czy innych niejasności technicznych użytkownicy końcowi platformy IBUK Libra zgłaszali przez formularz kontaktowy "ZGŁOŚ PROBLEM", który znajduje się na naszej stronie w prawym dolnym rogu. Na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy i nikt nie pozostanie bez pomocy czy wyjaśnienia.

Jednocześnie przypominamy, że na stronie libra.ibuk.pl również w prawym dolnym roku, w zakładce POMOC http://libra.ibuk.pl/#help znajdują się trzy krótkie filmiki, w których dokładnie wyjaśniamy zasady rejestracji konta użytkownika, kiedy i gdzie należy dodać kod PIN czy w jaki sposób wyszukać daną książkę. O ile to możliwe, proszę przy przekazywaniu kodów PIN, przypominać nowym użytkownikom aby przed rejestracją konta obejrzeli te tutoriale.

Monitoring mediów 10-01-2018

Archiwum wiadomości: